PINAR MAKSAN PLASTİK

HAKKIMIZDA

Ege Bölgesinin İlk Plastik Fıçı - Bidon Kuruluşu...

Pınar Maksan Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1972 yılından bu yana şişirme plastik üzerinde çalışmaktadır. Kurulduğunda bir aile şirketi olarak hizmet veren firmamız zamanla kurumlaşmıştır.

100 cc den 220 Lt'ye kadar Sanayi ve Genel amaçlı fıçı bidon üretiminde sektörde önemli bir yer tutmaktadır. 3000 m2 açık alan, 2000m2 kapalı alan olmak üzere İzmir Pınarbaşı'nda kendi yerimizde hizmet vermekteyiz.Ürettiğimiz ürünler gıda, kimya, kozmetik, matbaa, medikal, sağlık, inşaat ve otomotiv sektörlerinde kullanılabiliyor.

Türkiye ekonomisinde adından söz ettiren BMC, DYO gibi İzmir kökenli büyük firmalara yan sanayi olarak hizmet vermekteyiz. Her türlü küçük veya büyük müşteri isteklerini gözönüne alarak yeni ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda araştırma ve geliştirme çalışmalarına büyük önem vermekteyiz.

PMP Pınar Maksan Plastik olarak sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, artan taleplere cevap verebilmek için kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Profesyonel teknik personelimiz ile müşteri memnuniyetini yükseltmeyi hedefliyoruz. Makine parkurumuza ve kalıp ekipmanlarımıza yenilerini eklemek amacıyla yatırım çalışmalarımızı da aralıksız sürdürüyoruz.


NELER YAPIYORUZ ?

GIDA TİPİ BİDON

İstenilen özelliklerde ,istenilen renklerde , istenilen ebatlarda bidon üretimi

SANAYİ TİPİ BİDON

İstenilen özelliklerde ,istenilen renklerde , istenilen ebatlarda bidon üretimi

ZÜCCACİYE

İstenilen özelliklerde ,istenilen renklerde , istenilen ebatlarda bidon üretimi

ONLİNE SİPARİŞ VE MAİL ORDER FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

PINAR MAKSAN PLASTİK MAİL ORDER FORMU

© 2014 Her Hakkı Saklıdır. Designed by İzmir Web Tasarım Eticaret Eminoğlu Design

collapse